Autos verpacken

Oklejanie dla zmotoryzowanych

Całkowita odmiana Twojego służbowego samochodu to nie tylko świetny sposób na zyskanie świeżości pojazdu, ale także doskonała forma mobilnej reklamy, dla której nie ma granic i która dotrze wszędzie tam, gdzie znajdą się klienci.

Setki projektów

Wykorzystanie folii najwyższej jakości oraz lata doświadczenia naszych pracowników zapewniają najwyższą jakość całej realizacji.

Setki oklejonych przez nas samochodów potwierdzają naszą solidność i zapewniają o satysfakcjonującej współpracy.

Realizacje oklejania samochodów

Samochody małe i duże, całkowite pokrywanie czy jedynie drobne zmiany - mamy doświadczenie w każdym rodzaju oklejania aut.

Oklejone przez nas samochody stanowią mobilne reklamy, które świetnie sprawdzają się szczególnie w mieście.

Zobacz inne realizacje

Litery blokowe tekst SEO

Jesteśmy wiodącym producentem informacyjnych i reklamowych liter blokowych. Wiemy o nich dosłownie wszystko. Jako jedni z pierwszych w kraju rozpoczęliśmy ich produkcję. W naszych produktach skupia się ponad 20 lat doświadczenia, najnowocześniejsze technologie CNC i absolutnie perfekcyjne wykonanie.Zapewniamy bezkonkurencyjnie szybką realizację powierzonych zleceń dzięki 24 godzinnej pracy naszych wyspecjalizowanych warsztatów. Wszystkie etapy produkcji odbywają się wyłącznie w naszej firmie. Pracujemy dla klientów z Polski i całej Europy dostarczając im najbardziej efektowne i korzystne rozwiązania reklamowe.Litery ze styroduru to doskonała, jedna z tańszych form prezentacji reklamy. Materiał malowany jest wysokiej jakości farbami dedykowanymi, które stosowane mogą być zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Malowane litery przestrzenne są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki bogatej ofercie płyt, można wykonać dowolną grubość. Posiadamy standardowy wzornik kolorystyczny, opcjonalnie kolor liter można dobrać na odcień z palety RAL.Zalety liter ze styroduru?– przestrzenny wygląd– powłoka matowa– nieograniczone możliwości kolorystyczne– niska cena