Neonlichter

Rozświetl noc swoją marką

Szeroko znane i lubiane neony to doskonały sposób na stworzenie atrakcyjnego dla oka znaku graficznego, który zapadnie na długo w pamięć potencjalnym klientom i będzie budował pozytywną atmosferę wokół Twojej firmy.

Szklana rurka i szlachetny gaz

Neony to lampy zbudowane ze szklanych rurek wypełnionych najczęściej gazem szlachetnym, który świeci pod wpływem doprowadzonego napięcia elektrycznego.

Tak zbudowana lampa w kształcie liter lub Twojego logo będzie przykuwać oko, a co najważniejsze zapewnia rozpoznawalność Twojej marki na rynku.

Realizacje neonów

Powracająca moda na neony sprawia, że zyskują one na popularności.

Z nami możesz wyprzedzić konkurencję - stworzymy lampy neonowe dostosowane do Twoich potrzeb, żebyś zawsze świecił jaśniej niż konkurencja.

Zobacz inne realizacje

Dla galerii handlowych

Nic tak nie zachęca do wieczornych zakupów jak ciepłe światło neonu przyjaźnie zapraszające do centrum handlowego.

Dzięki zastosowaniu neonów widoczność jest pewna w każdych warunkach.

Dla klientów indywidualnych

Jesteśmy gotowi podjąć wyzwania każdego kalibru.

Wielka wszechstronność neonowych form pozwoli dostosować je do potrzeb każdego biznesu, a ich obecność sprawi przyjemność niezależnie od branży.

Dla firm sieciowych

Spadek popularności neonów w latach 80. sprawił, że dziś są to bardzo efektowne i efektywne elementy reklamowe.

Budowanie wizerunku marki o tak charakterystyczne oświetlenie to świetny pomysł.

Dla hoteli i restauracji

Niezależnie czy chce się odtworzyć klimat lat 70. czy zapewnić nowoczesny, industrialny sznyt, neony w obiekcie sprawdzą się doskonale.

Ich jasne i wielokolorowe światło podkreśli charakter budynku i pomoże odpocząć Twoim gościom.

tekst SEO

Jesteśmy wiodącym producentem informacyjnych i reklamowych liter blokowych. Wiemy o nich dosłownie wszystko. Jako jedni z pierwszych w kraju rozpoczęliśmy ich produkcję. W naszych produktach skupia się ponad 20 lat doświadczenia, najnowocześniejsze technologie CNC i absolutnie perfekcyjne wykonanie.

Zapewniamy bezkonkurencyjnie szybką realizację powierzonych zleceń dzięki 24 godzinnej pracy naszych wyspecjalizowanych warsztatów. Wszystkie etapy produkcji odbywają się wyłącznie w naszej firmie. Pracujemy dla klientów z Polski i całej Europy dostarczając im najbardziej efektowne i korzystne rozwiązania reklamowe.

Litery ze styroduru to doskonała, jedna z tańszych form prezentacji reklamy. Materiał malowany jest wysokiej jakości farbami dedykowanymi, które stosowane mogą być zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Malowane litery przestrzenne są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki bogatej ofercie płyt, można wykonać dowolną grubość. Posiadamy standardowy wzornik kolorystyczny, opcjonalnie kolor liter można dobrać na odcień z palety RAL.

Zalety liter ze styroduru?
– przestrzenny wygląd
– powłoka matowa
– nieograniczone możliwości kolorystyczne
– niska cena