O nas

Na rynku obecni jesteśmy od 1992 roku. Od samego początku stawialiśmy na jakość, sumienność i terminowość, dzięki czemu dziś możemy się pochwalić setkami zadowolonych klientów.

Profesjonalne podejście

Naszym priorytetem od zawsze była satysfakcja klientów, dlatego jesteśmy gotowi dostosować się do najbardziej nietypowych zleceń.

Posiadamy wewnętrzną dokumentację wszystkich realizacji, dzięki czemu możemy szybko i skutecznie przeprowadzać serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne. Jesteśmy oparciem dla klientów na każdym etapie współpracy.

Najwyższa jakość

Dbamy, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe i odpowiadały najnowszym trendom na rynku.

Markowe i sprawdzone podzespoły LED są podstawą we wszystkich naszych realizacjach, co zapewnia długą żywotność naszych produktów.

Wykwalifikowana kadra, gwarancje technologiczne, najnowsze rozwiązania dostępne na rynku oraz profesjonalne podejście stanowią podstawę do owocnej i satysfakcjonującej współpracy. Najwyższa jakość usług idzie w parze z naszą pasją do reklamy wizualnej, co potwierdzają pozytywne referencje naszych klientów.

„Nasza wieloletnia współpraca dowodzi, że firma Brandgood jest elastycznym, kreatywnym i solidnym partnerem”

Manager ds. Projektów Inwestycyjnych Deichmann-Obuwie, Mariusz Budzyński

„Na podstawie osobistego udziału oraz komentarzy uczestników projektów oceniam przygotowania i prowadzenie zleceń bardzo wysoko”

Manager ds. Projektów Inwestycyjnych Deichmann-Obuwie, Mariusz Budzyński

„Polecamy firmę Brandgood jako rzetelnego partnera w sprawach związanych z projektami brandingowymi”

Prezes Zarządu Buma Service, Rudolf Traciak